Ekma Bilgi ve İletişim Dış Tic. Ltd. Şti.
Hakkımızda

EKMA Bilişim, 2009 yılından bu yana yazılım, proje geliştirme ve web hizmetleri sunmaktadır. 2011 öncesinde "Sitekobi" markasıyla hizmet veren EKMA Bilişim, 2011 yılında buna "EKMA" markası altında farklı sektörlerden pek çok müşterisine ve paydaşına hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Bünyesinde, alanında ciddi iş deneyimine sahip bir ekiple çalışmalarını sürdüren EKMA Bilişim, özellikle yazılım alanında yeniliğe, farklılığa ve özgünlüğe dönük çalışmalar yürütmekte, yapmış olduğu AR-GE yatırımlarıyla sektöre yenilikler getirme gayretini sürdürmektedir.

Tümüyle bünyesinde gerçekleştirdiği yazılımları ve özgün tasarımları müşteri ve paydaşlarının istifadesine sunan EKMA Bilişim, web tabanlı yazılımlar başta olmak üzere 3D uygulamalar, GIS(CBS) yazılımları,  reklam danışmanlığı ve internet reklam çalışmaları noktasında da kaliteli hizmet sunmayı prensip edinmiştir.

İhtiyaca ve projeye dönük çözümler üretmeyi faaliyet amacı olarak belirleyen EKMA Bilişim, birbirinden farklı pek çok yazılım diliyle müşterilerine ve paydaşlarına hizmet sunabilmektedir. Haber siteleri, E-Ticaret Yazılımları, Kurumsal Siteler, Ürün Tanıtım Siteleri, Kamu Portalları, STK Otomasyonları ve proje bazlı geliştirilen pek çok yazılımıyla beş yüzü aşkın müşteri ve paydaşının yanında olmayı sürdürmektedir.

Öte yandan, Türkiye'de henüz gelişme aşamasında bulunan mobil uygulama yazılımları noktasında da profesyonel bir ekiple çalışmalarını devam ettiren EKMA Bilişim, 2013 yılından itibaren AR-GE yatırımlarının önemli bir kısmını bu alana kanalize etme kararı almıştır. IOS, Windows Phone ve Android işletim sistemlerinin tamamında stabil şekilde çalışan web sayfaları, mobil uygulamalar ve konsept oyunlar oluşturabilen şirketimiz, bu alandaki pek çok gelişmeyi yakından izlemektedir.


 EKMA Bilişim, faaliyetlerini sürdürürken yakalamak istediği kalite standartının mihenk taşlarını, "Güven", "Özgünlük" ve "Kalite" oluşturmaktadır. Bu ilkeler çerçevesinde satış sonrası güçlü hizmet ve sürdürülebilir destek de çalışma prensiplerimizin merkezini teşkil etmektedir.

Ersin KIRGIZ Genel Koordinatör
Mehmet ANDIÇ Proje Koordinatörü
Hüseyin YAZAR CBS Koordinatörü
Zeynep TOPÇULAR Proje Sorumlusu
Çiğdem ŞEN Halkla İlişkiler
Burhan ÜÇKARDEŞ Grafik Tasarımcısı
Mustafa GÜRGEN Yazılım Uzmanı
Erhan GÜL Yazılım Uzmanı
Beytullah GÜRPINAR Yazılım Uzmanı
İrem YÜKSEL Web Tasarım